اخبار جدید فوتبال
جدیدترین اخبار × فوتبالی× اینجاست
نويسندگان
لینک دوستان

سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران گفت : کسب مقام سوم برای تیم وزنه برداری جوانان ایران در مسابقه های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان در کلمبیا بی سابقه و بی نظیر است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری ، "بهمن زارع" در خصوص نتایج بدست آمده و عملکرد وزنه برداران جوان ایران در مسابقه های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان در کلمبیا گفت : عملکرد 15 ماهه فدراسیون وزنه برداری در این موفقیت بدست آمده تاثیر داشته است.
وی در ادامه اظهار داشت : تا به امروز و در تاریخ وزنه برداری ایران چنین نتیجه ای توسط وزنه برداران جوان ایران بدست نیامده بود و بسیار خوشحالم که مربیان و وزنه برداران ما مزد زحمات خود را گرفتند.
زارع با بیان این مطلب که وزنه برداران جوان پشتوانه های خوبی برای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران هستند ، اظهار داشت : به نظر من وزنه برداران جوان پتانسیل لازم را برای اینکه به عنوان پشتوانه های تیم ملی بزرگسالان ایران مطرح باشند دارند و حتما بعد از بازیهای المپیک پکن برنامه ریزیهای لازم را در این خصوص به عمل خواهیم آورد.
سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران در ادامه ، وضعیت اردونشینان بازیهای المپیک را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود : در حال حاضر 5 ملی پوش در اردوی آماده سازی حضور دارند که همگی در شرایط بسیار مطلوبی بسر می برند.
وی تصریح کرد : ما 3 سهمیه ورودی به بازیهای المپیک را داریم که باید از بین اردونشینان ، 3 نفر را تا روز 15 تیر ماه به کمیته ملی المپیک معرفی کنیم.
زارع در خاتمه خاطرنشان کرد : حدودا 56 روز تا آغاز به روی صحنه رفتن "حسین رضازاده" در بازیهای المپیک فرصت داریم که در این مدت باید نهایت استفاده را از تمرینات ببریم و در نهایت با تیمی آماده راهی این بازیها شویم.
تیم وزنه برداری جوانان ایران در مسابقه های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان در کلمبیا موفق به کسب مقام سوم شد

[ دوشنبه ۱۳۸٧/٤/۳ ] [ ٩:۱٩ ‎ب.ظ ] [ کامران ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب
RSS Feed

mouse code

كد ماوس